MassCode Logo Animation

MassCode® Bilişim Teknolojileri kendini gelişime ve yeni teknolojilere adamış, yenilikçi ve müşteri odaklı çalışan, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini önem veren, bu anlayışla projeler üreten bir bilişim teknolojileri firmasıdır. Yazılım sahasının bir çok farklı alanındaki 12 yıllık tecrübeyi MassCode® Bilişim Teknolojileri çatısı altında devam ettirmektedir.

MassCode® Bilişim sektördeki teknolojik yenilikleri ve gelişimleri takip ederek, projelerini bu bilgiler ışığında son teknolojik gelişmeler çerçevesinde gerçekleştirir. Müşteri portföyünü ve çalışma alanlarını gün geçtikçe genişletmekte ve yazılımın her alanında müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

MassCode® Bilişim Teknolojileri

MassCode® Firmamızın Tescilli Markasıdır.

İş Akışımız

 • 1Talep
 • 2Analiz
 • 3Tasarım
 • 4Geliştirme

Taleplerinizi dikkatle dinliyoruz, kademeli olarak ilerliyor ve her kademede onayınızı ve görüşlerinizi alıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda projenin detaylı analizini çıkartmaktayız ve ihtiyacınız ne kadar karmaşık olursa olsun, ortaya çıkarttığımız yazılımı kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için özen göstermekteyiz.

Talep ve Analiz çalışmalarını tamamlandıktan sonra güncel tasarım trendlerine uygun konseptler oluşturarak sizin için en uygun tasarımı belirleriz. Müşteri için doğru olanı değil, sektör için gerekeni tartışır, ortaya çıkan fikri uygular ve farklılığını bu amaç çerçevesinde tam anlamıyla yerine getiririz.

Geliştirme aşamasında kademeli olarak ilerliyor, her kademede onayınızı ve görüşlerinizi alıyoruz. Tam entegrasyon ile size en güvenli ve en hızlı çözümü sağlıyoruz.

Esnek ve size özel yapısı sayesinde zaman içinde değişen ihtiyaç ve isteklerinizi kolaylıkla hayata geçirebiliyoruz. Ayrıca, sistemin sağlıklı çalışması için gerekli altyapıyı sağlıyor ve sürekli takip ediyoruz.

Hizmetler

Otomasyon Sistemleri Otomasyon Sistemleri

Yaşadığımız mekanlarda veya iş yerlerinde kullandığımız tüm donanımların, birarada tek merkezden kontrolüne imkan sağlayan sistemlerdir.

Tüm Hizmetler
Mobil Uygulamalar Mobil Uygulamalar

Mobil uygulama, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için hazırlanmış uygulama yazılımı. Genellikle platforma özel uygulama mağazalarından indirilir. Native, web tabanlı ve hibrit uygulamalar olmak üzere kabaca üç gruba ayrılır.

Eğitim Teknolojileri Eğitim Teknolojileri

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıl, teknoloji alanında çok hızlı bir ilerleme içerisindedir ve bilgi çağı olarak nitelendirilmektedir Her geçen gün yeni bir teknolojik gelişme ön plana çıkmaktadır.

Neden Biz?

 • 1Yazılım Geliştirme  Geliştirme aşamasında kademeli olarak ilerliyor, her kademede onayınızı ve görüşlerinizi alıyoruz. Tam entegrasyon ile size en güvenli ve en hızlı çözümü sağlıyoruz.

  Esnek ve size özel yapısı sayesinde zaman içinde değişen ihtiyaç ve isteklerinizi kolaylıkla hayata geçirebiliyoruz. Ayrıca, sistemin sağlıklı çalışması için gerekli altyapıyı sağlıyor ve sürekli takip ediyoruz.

 • 2Kolay Kullanım  İhtiyacınız ne kadar karmaşık olursa olsun, ortaya çıkarttığımız yazılımı kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için özen göstermekteyiz.

  Ayrıca, ihtiyaç doğrultusunda mobil telefonlar, tablet bilgisayarlar, el terminalleri ve kiosk gibi araçlardan erişim sağlayarak hem ofiste hem sahada kullanılabilir çözümler üretmekteyiz.

 • 3Hızlı ve Güvenilir  Böylece; hızlı, güvenilir çözümlerimiz ile işinizde optimizasyon ve kontrol sağlıyor, fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

  Bir yazılımı ele alırken iyi düşünülmüş ekranlar üzerinde empati ile etkileşim tasarlıyoruz. Bu da size zaman > iş > para tasarrufu sağlamaktadır.