MassCode Logo Animation

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret Yazılımımız ile sanal mağazanızı 1 günde yayına açabilir, ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ile sitenizin yönetimine ayıracağınız zamandan tasarruf sağlarsınız.

Eticaret Online Satış
Emlak Yazılımı

Kurulumu kolay, yönetim, eğitim ve destek ile güçlendirdiğimiz emlak ile internetin gücünü siz de işinize katın emeğinize değer katın. Dünyanın nersinde olursa olsun binlerce kişiye 7/24 çalışan bir sistem ile hizmet verin.

Emlak Yazılım Çözümü

Akıllı Bina Otomasyon Sistemi

Bina otomasyon ve yönetim sistemleri, tesisin tipine bağlı olarak ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, jeneratör, hidrafor, VRV-VRF sistemleri, fan coiller, VAV ler, aydınlatma , otopark CO gaz izleme ve egzost kontrol sistemleri gibi farklı elektromekanik sistemlerin tek bir merkezden kontrolü, izlenmesi ve raporlanmasını kapsar.

Akıllı Bina Yönetim Sistemi

RFID Stok Takip

Radyo Frekansı ile Tanımlama (RFID) teknolojisi, radyo frekansı kullanarak nesneleri tekil ve otomatik olarak tanıma yöntemidir. RFID (Radio Frequency Identification) teknolojisi , canlıları ya da nesneleri radyo dalgaları ile tanımlamak için kullanılan teknolojilere verilen genel isimdir. RFID teknolojisinde amaç idari hataların, barkod tarama sırasındaki işçilik kayıplarının, şirket içi hırsızlığın, sevkıyat hatalarının ve stok düzeylerinin azaltılmasını sağlamaktadır.

Rfid Stok Sayım Sistemleri

İnteraktif Uygulamalar

Alışveriş merkezleri, çok katlı mağazalar, alışveriş caddeleri, fuarlar… Ziyaretçilerinize özel haftalık , aylık , yıllık kampanya yazılım çözümleri kullanmak , hem müşterilerinizin eğlenceli vakit geçirmesini hem de ziyaretçi sayısınızın artmasını sağlayacaktır

İnteraktif Uygulamalar