MassCode Logo Animation
Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

Yaşadığımız mekanlarda veya iş yerlerinde kullandığımız tüm donanımların, birarada tek merkezden kontrolüne imkan sağlayan sistemlerdir.

Akıllı ev, kullanıcısına konfor, güvenlik ve kullanım maliyetleri tasarrufu sağlayan evlerdir.

Fabrikalara otomasyon sistemi kurulduktan sonra bir çok avantaj elde edilmektedir. Bu avantajların en başında hatasız ve tek tip üretim vardır. Bu sayede kurumsallaşmanızın önü açılmakta olup, müşteri sadakati artmaktadır.

Projeler

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulama, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve akıllı saat gibi mobil cihazlarda çalışması için hazırlanmış uygulama yazılımı. Genellikle platforma özel uygulama mağazalarından indirilir. Native, web tabanlı ve hibrit uygulamalar olmak üzere kabaca üç gruba ayrılır.

İnternet sitenizi ya da satış odaklı faaliyetlerinizi mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir platformlara taşıdığınızda, hedef kitleye daha kısa yoldan, kolay ve doğru ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamalar, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını daha net tespit edebileceğiniz detaylı veriler sağlar.

CRM, ERP gibi yönetim ve takip fonksiyonlarının mobil cihazlardan ulaşılabiliyor olması, iş akışlarınızın yer ve zamandan bağımsız olarak kesintisiz olarak sürdürmenize ortam yaratmış olursunuz.

Projeler
Mobil Uygulamalar
Eğitim Teknolojileri

Eğitim Teknolojileri

İçinde bulunduğumuz 21. yüzyıl, teknoloji alanında çok hızlı bir ilerleme içerisindedir ve bilgi çağı olarak nitelendirilmektedir Her geçen gün yeni bir teknolojik gelişme ön plana çıkmaktadır. Teknoloji kullanımı insanlar için vazgeçilmez olmuştur. Bu hususta Dünyada ve Türkiye’de teknolojideki hızlı gelişmeler, eğitim sistemine de yansımakta ve öğrenme öğretme faaliyetlerini de etkilemektedir.

Eğitim Teknolojisi, farklı bilimlerin verilerini, özel hedef, yöntem, araç ve gereç, ölçme ve değerlendirme gibi eğitimin geniş alanlarında uygulamaya koyan, uygun durumlarda insan gücünün en iyi şekilde kullanılmasını, eğitimde ortaya çıkan sorunların çözülmesini, kalitenin yükseltilmesini, verimliliğin artırılmasını sağlayan bir sistemler bütünü olarak değerlendirilmektedir.

Yapmış olduğumuz akıllı tahta yazılımı çocukların derse olan ilgisini arttırıp eğitim içeriklerini zenginleştirmektedir. Akıllı tahtalar; çocukların birden çok duyu organına hitap ederek bilginin kalıcı olmasında etkilidir. Aynı zamanda görsel hafızası gelişmiş olan çocuklar için de büyük bir avantajdır. Dikkat süresi kısa olan öğrencilerin dikkatini çekmekte kolaylık oluştururlar.

Projeler

Kurumsal Yazılım / Web Tasarım

Güncel tasarım trendlerine uygun konseptler oluşturarak sizin için en uygun tasarımı belirleriz. Müşteri için doğru olanı değil, sektör için gerekeni tartışır, ortaya çıkan fikri uygular ve farklılığını bu amaç çerçevesinde tam anlamıyla yerine getiririz.

En önemli avantajı sizi farklılaştırması ve size özel butik bir site olmasını sağlamasıdır. Ayrıca özel tasarlanmış web sayfalarında sadece sitenin görsel kısmı değil aynı zamanda yazılım kısmı da özel kurgulanır ve o projeye özel hazırlanır. Böylelikle hem dinamik ve sürekli güncellenebilir, hemde özel bir altyapıya sahip olmanız mümkün kılınır.

Böyle bir kurguda siteler hem mobil uyumlu hem admin panelli hem de özel tasarlanmış bir görünüme kavuşur ve siteye gelen ziyaretçilere hangi mesajı vermek isterseniz o mesajı kolaylıkla vermiş olursunuz.

Projeler
Kurumsal Yazılım / Web Tasarım
Elektronik Ticaret (E-Ticaret)

Elektronik Ticaret (E-Ticaret)

E-ticaret Yazılımımız ile sanal mağazanızı 1 günde yayına açabilir, ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleri ile sitenizin yönetimine ayıracağınız zamandan tasarruf sağlarsınız.

Bu sistem ile müşteriler istedikleri zaman, istedikleri yerden mağazaya ve ürünlere bakabildikleri için satıcıya büyük avantaj sağlıyor. E-ticaret mağazaları ile online ortamda sayısız müşteriye, daha az maliyetle ulaşabilirsiniz.

Öyle ki, yerel mağazanıza ulaşma imkanı olmayan uzaktaki bir müşterinin bile firmanızı ve mağazanızı tanıma ve sizden alışveriş yapma imkanı vardır.

Projeler

Entegrasyonlar

Ödeme Sistemleri, Muhasebe, ERP, Tedarikçi, Kargo, Lojistik ve Karşılaştırma Siteleri Entegrasyon hizmetlerini, size güvenli ve hızlı bir şekilde sunmaktayız.

Entegre bir yazılım çözümüyle işinizi/şirketinizi büyütmek çok daha kolaydır çünkü tüm sistemlerinizle entegre olmuş bir yazılım birden fazla noktada farklı satış kanalları açmanıza olanak tanır.

Entegre yazılım çözümleri tek bir kontrol paneli üzerinden birçok yönetim sürecine erişim sağlamasıyla problemleri ortadan kaldırıyor ve işletmenizin karlılığını bir sonraki seviyeye taşıyor.

Projeler
Entegrasyonlar
İnteraktif Uygulamalar

İnteraktif Uygulamalar

Alışveriş merkezleri, çok katlı mağazalar, alışveriş caddeleri, fuarlar… Ziyaretçilerinize özel haftalık, aylık, yıllık kampanya yazılım çözümleri kullanmak, hem müşterilerinizin eğlenceli vakit geçirmesini hem de ziyaretçi sayısınızın artmasını sağlayacaktır.

Özel projeleriniz için sizin istek ve taleplerinize göre tasarlanan interaktif uygulamalarla, ürün ve hizmetlerinizi daha etkili bir şekilde tanıtabilmeniz ve bunun yanında hedef kitlenizin ilgi alanına yönelik verileri toplayabilmeniz mümkündür.

Multi touch destekli özel interaktif yazılımlar sizin talebinize göre tasarlanır, özelleştirilir ve sonradan isteğiniz doğrultusunda geliştirilir.

Projeler