MassCode Logo Animation
Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

IOS, Android ve Windows Phone platformlarında mobil uygulama çözümleri sunmaktayız.

Web Tasarımı

Güncel tasarım trendlerine uygun konseptler oluşturarak sizin için en uygun tasarımı belirleriz. Müşteri için doğru olanı değil, sektör için gerekeni tartışır, ortaya çıkan fikri uygular ve farklılığını bu amaç çerçevesinde tam anlamıyla yerine getiririz.

Web Tasarım
div class="container">
Akıllı Bina Yönetim Sistemi

Akıllı Bina Sistemleri

Yaşadığımız mekanlarda kullandığımız tüm donanımların, birarada tek merkezden kontrolüne imkan sağlayan sistemlerdir. Akıllı ev, kullanıcısına konfor, güvenlik ve kullanım maliyetleri tasarrufu sağlayan evlerdir.

SEO Optimizasyon

Web siteniz ile ilgili sunduğumuz Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) çalışmaları ile sitenizin hedeflenen alanlarda , Arama Motorlarında üst sıralarda yer almasını ve ziyaretçi sayınızın artmasını sağlamaktayız. Müşterilerimize SEO danışmanlık ve yazılım hizmeti sağlamaktayız.

Seo Optimizasyon
Logo , Tiger , Vega , Muhasebe Entegrasyon

Entegrasyon

Ödeme Sistemleri, Muhasebe, ERP, Tedarikçi, Kargo, Lojistik ve Karşılaştırma Siteleri Entegrasyon hizmetlerini , size güvenli ve hızlı bir şekilde sunmaktayız.

RFID Sistemleri

RFID (Radio Frequency Identification) teknolojisi , canlıları ya da nesneleri radyo dalgaları ile tanımlamak için kullanılan teknolojilere verilen genel isimdir. RFID teknolojisinde amaç idari hataların, barkod tarama sırasındaki işçilik kayıplarının, şirket içi hırsızlığın, sevkıyat hatalarının ve stok düzeylerinin azaltılmasıdır.

Rfid Yönetim Sistemleri
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal bir firmanın görsel / yazılı / sesli ürünlerinin tümüdür. Bu ürünlerdeki bütünlüğün sağlanması için gerekli hizmetleri sunmaktayız.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlaması (social media marketing) aslında geleceğin en etkili pazarlama yöntemlerinden birisi diyebiliriz. Sosyal Ağlar (Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus, flickr vs.) üzerinden pazarlama stratejilerinin bütününe sosyal medya pazarlaması diyebiliriz. Ürününüzü ya da hizmetinizi sosyal medya siteleri, ağları üzerinde tanıtılması ve satışlarının yapılması, marka bilinirliğinn artırılması, kampanya ve haberlerin duyurulması ve dikkat çekilmesi için yürütülen pazarlama yöntemidir.

Sosyal Medya Pazarlama
İnteraktif Uygulamalar

İnteraktif Uygulamalar

Alışveriş merkezleri, çok katlı mağazalar, alışveriş caddeleri, fuarlar… Ziyaretçilerinize özel haftalık , aylık , yıllık kampanya yazılım çözümleri kullanmak , hem müşterilerinizin eğlenceli vakit geçirmesini hem de ziyaretçi sayısınızın artmasını sağlayacaktır.